Mustafa Enver Bey Cd. No:5 Onur Apt. K.4 D. 7 Alsancak – İZMİR Pzt-Cum 09.00-19.00 Cmt: 09.00-18.00 05309343580 - 02322550255
          Randevu
 • Laboratory

  24 hours a day

  Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit, sed diam nonummy nibh euismod tincidunt ut laoreet dolore magna aliquam erat volutpat,sed diam nonummy nibh euismod tincidunt ut laoreet dolore magna aliquam erat volutpat. Aliquam erat volutpat.

Premium Wordpress Theme

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit, sed diam nonummy nibh euismod tincidunt ut laoreet dolore magna aliquam erat volutpat.

Ekokardiyografi (EKO)

Kalbin yapısal ve fonksiyonel özelliklerini iki ve üç boyutlu olarak görmeye imkan tanıyan, kalp sağlığı açısından hayati bilgiler sağlayan ultrason tetkikidir.

Tansiyon Holter

24 saat ya da daha uzun süreli olarak kola takılan tansiyon cihazı ve kaydedici sistemdir. Hipertansiyon ya da hipotansiyon tanısının konmasında ve tedavisinin yönlendirilmesinde altın standart olan cihazdır.

Ritim Holter

24 saat ya da daha uzun süreli olarak kalp ritminizi kaydeden ve olası ritim bozukluklarının tespitinde kullanılan altın standart tanı yöntemidir.

Efor Testi

Kalp damar hastalıklarının tanısında ve hekimin anjiyografi kararı vermesinde önemli veriler sağlayan temel tanısal testlerdendir.

İnvaziv Anjiyografi

Kalp damar hastalıklarının tanı ve tedavisinde, acil kalp krizinde tıkalı damarı açmak için kol ya da kasık damarından girerek uygulanan en önemli ve etkin tanı /tedavi yöntemidir.

Sanal Anjiyografi (BT Anjiyografi)

İnvaziv anjiyografi yapılması sakıncalı olan, ancak kalp damar hastalığı şüphesi olan hastalarda yüksek teknoloji ürünü hassas tomografi cihazlarıyla gerçekleştirilen tanı yöntemidir.

Sintigrafi

Kalp damar hastalıklarının tanısında nükleer tıp modalitelerini kullanarak anjiyografi kararı vermesinde hekime yardımcı olan temel tanısal testlerdendir.

Elektrokardiyografi (EKG)

Kalbin normal ritmini, ritim bozukluklarını, kalp kası ve damarlarla ilgili yapısal bazı problemleri saptamayı sağlayan önemli bir tetkiktir. Geçirilen veya geçmişte geçirilmiş kalp krizleri EKG ile tespit edilebilir.

portret

Tecrübelerimiz

9800

Anjiyografi

5000

Balon-stent

420

TAVI

500

Kalp pili

100B+

Hasta

Testimonials

Neque porro quisquam est qui dolorem ipsum quia dolor sit amet, consectetur, adipisci velit...

 • Ö...

 • s.....

 • e.....

 • s.....

 • e.....

 • a.....

 • Alper ÖZBALKAN

 • Cafer ÇOLAK

 • RUSEL MEÇ

  Suspendisse interdum, nisl ut aliquam bibendum, eros mi faucibus massa, sed feugiat nulla metus eget eros. Curabitur ut iaculis diam. Maecenas sem erat, malesuada in nunc id, congue ullamcorper nunc. Nunc egestas dignissim massa scelerisque egestas. Suspendisse interdum, nisl ut aliquam bibendum, eros mi faucibus massa, sed feugiat nulla metus eget eros. Curabitur ut iaculis diam. Maecenas sem erat, malesuada in nunc id, congue ullamcorper nunc. Nunc egestas dignissim massa scelerisque egestas. Suspendisse interdum, nisl ut aliquam bibendum, eros mi faucibus massa, sed feugiat nulla metus eget eros.

 • E....Ö

 • Bu...U

Prof. Dr. Erdem Özel hastalarını Alsancak'taki kendi kliniğinde kabul etmekte, anjiyo, balon, stent, TAVİ gibi işlemleri ise anlaşmalı olduğu özel hastanelerde gerçekleştirmektedir.